نحوه حمل دریای انواع روغن چگونه است ؟

حمل و واردات انواع روغن به ایران چگونه است ؟
نحوه حمل دریای انواع روغن چگونه است ؟ ، ترخیص و واردات کالاها در طولانی مدت باعث شده که کمبودهای جامعه به طرز چشمگیری کاهش پیدا کند. یکی دیگر از کالاهای موردنیاز روغن  است که جز لوازم و وسایل موردنیاز  به شمار می‌رود. امروزه ماشین ها بخش مهمی از زندگی انسان ها محسوب می‌شود که

حمل و واردات قطعات ماشین‌آلات صنعتی

حمل و واردات قطعات ماشین‌آلات صنعتی
حمل و واردات قطعات ماشین‌آلات صنعتی ، با واردات قطعات ماشین آلات صنعتی، خط تولید، مسیر رو به رشدی به خود گرفته است و تاجران و وارد کنندگان کالا، سود بالایی را می توانند از این راه کسب کنند، اما برای رسیدن به سود دهی، می بایست از شرایط حمل و ترخیص قطعات ماشین آلات صنعتی آگاهی و تسلط کافی داشت.

حمل و واردات موز به ایران چگونه است ؟

حمل و واردات موز به ایران چگونه است ؟
در این مقاله سعی داریم شما را با نحوه واردات موز آشنا کنیم . موز در رتبه ۱۲ کالای وارداتی می باشد . میزان عوارضی که باید برای هر کیلو موز بدهید ۷۰۰ ریال است . وزارت جهاد کشاورزی واردات انواع میوه ها را ممنوع اعلام کرده است و تنها چهار میوه است که می توانند وارد ایران شوند و یکی از آن چهار میوه موز می باشد .  به دلیل اینکه شرایط نگهداری میوه سخت می باشد ثبت سفارش و ترخیص موز سبز یک روز می باشد.
حمل و واردات قهوه به ایران چگونه است ؟
واردات نوشیدنی قهوه به ایران ممنوع نیست؛ اما همان‌طور که گفتیم قهوه جزو کالاهای لوکس است. واردات قهوه به کشور قبل از هر چیز نیازمند اخذ مجوزهای مربوطه است. قبل از اقدام به واردات قهوه اخذ مجوز واردات قهوه از وزارت بهداشت برای تجار الزامی است. همچنین روند واردات این کالا مشمول دریافت استاندارد نیز می‌شود.

کد تعرفه گمرکی کالاها یا HS Code چیست؟

کد تعرفه گمرکی کالاها یا HS Code چیست؟
صاحبان کالا برای اینکه بتوانند جهت ترخیص کالاهای خود اقدام بکنند ابتدا باید مدارک مورد نیاز این امر را فراهم بکنند. یکی از این مدارک مهم کد تعرفه گمرکی کالاها است. هر فروشنده ای باید بداند که تمام کالاهای تجاری طبق یک استاندارد هماهنگ جهانی دسته ‌بندی شده‌اند. هر کالایی در هر جای دنیا دارای یک کد واحد جهت شناسایی است

 تعریف ترخیص ریلی کالا در گمرک

 تعریف ترخیص ریلی کالا در گمرک
 تعریف ترخیص ریلی کالا در گمرک تعریف ترخیص ریلی کالا در گمرک یکی از بهترین راه های حمل و نقل بین المللی حمل بار به وسیله قطار است. با افزایش احداث مرزهای ریلی، واردات کالا و ترخیص ریلی گمرک بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است.
شرایط واردات از چین و تحویل به موقع کالا
شرایط واردات از چین و تحویل به موقع کالا  چگونه از چین کالا وارد کنیم ؟ مراحل واردات کالا از چین چیست ؟  واردات از چین به دلیل شرایط استراتژیک چین در بحث تولیدات گسترده انواع محصولات و کالاهای مختلف در جهان از اهمیت بالایی برخوردار است. کشور چین در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین قطب های تولید کالاهای مختلف در دنیا شرایط خوبی را برای واردکنندگان کشورهای مختلف فراهم کرده است ،
مزایا و معایب ترم حمل EXW در اینکوترمز چیست ؟
ترم حمل EXW یک اصطلاح در تجارت بین المللی است. Ex Works شرایطی را توصیف میکند که در آن فروشنده محصولات را در یک مکان مشخص در اختیار خریدار قرار میدهد و خریدار پس از آن تمام هزینه های حمل و نقل کالا را پوشش میدهد. ترم حمل EXW یکی از ۱۱ اینکوترمز (اصطلاحات تجاری بین المللی) است که توسط اتاق بازرگانی بین المللی گردآوری و منتشر شده است.
بالا