فرا رسیدن هشتمین سالگرد تاسیس شرکت ستاره آبی دریای خروشان مبارک
فرا رسیدن هشتمین سالگرد تاسیس شرکت ستاره آبی دریای خروشان مبارک
کارنه تیر چیست ؟ و رویه کار آن چگونه است
کارنه تیر چیست ؟ و رویه کار آن چگونه است  TIR مخفف کلمه فرانسویِ Transport International par la Rout یا Transpor Internationaux Routiers است. کارنه تیر TIR carnet سندی است..

واردات و ترخیص مواد شیمیایی

واردات و ترخیص مواد شیمیایی
واردات و ترخیص مواد شیمیایی ، دستورالعمل و قوانین واردات مواد شیمیایی امروزه با توجه به توسعه صنایع مختلف، ایجاد صنایع جدید، بازار رقابتی، آگاهی کامل از بازار داخلی و محصولات تولیدی صنعتی از اهمیت حیاتی برخوردار است.
خرید مستقیم و بدون واسطه از چین و ارسال به ایران
خرید مستقیم و بدون واسطه از چین و ارسال به ایران ، از آنجایی که کشور چین یکی از قطب‌های اقتصادی و صنعتی در جهان است،  بنابراین می‌توان انواع کالاها را بدون واسطه و با قیمت پایین و مناسب وارد کشور نمود. با این حال به دلیل تغییرات مداوم نرخ‌های تعرفه‌ای و شرایط و قوانین گمرکی باید برای خرید از چین با این اصول آشنا شوید تا بتوانید به طور مستقیم و بدون واسطه کالاهای خود را بدون دردسر و هیچ گونه نگرانی به ایران ارسال کنید.

فیاتا چیست؟

FIATA فیاتا چیست؟
FIATA فیاتا چیست؟ فیاتا بزرگترین سازمان غیردولتی (NGO) در زمینه حمل و نقل می‌باشد. این سازمان در تمام دنیا نفوذ دارد. فیاتا نماینده صنعتی قلمداد می‌شود که حدوداً از ۴۰۰۰۰ شرکت لجستیکی و بارفرابری (فورواردری) که به عنوان معماران حمل و نقل می‌باشند
مدارک مورد نیاز جهت دریافت گواهی بهداشت محموله
مدارک مورد نیاز جهت دریافت گواهی بهداشت محموله (Health Certificate) مدرکی است که توسط مقامات کشور تولید کننده کالا صادر می گردد و یا توسط خود تولید کننده صادر و توسط مقامات ذی صلاح مورد تایید وزارت بهداشت ایران تایید می شود.
irna news %customfield(field-name)%
بازتاب اخبار سایت ستاره آبی دریا در خبرگزاری ایسنا
اتحادیه بین‌المللی حمل و نقل جاده‌ای (IRU) چیست ؟
اتحادیه بین‌المللی حمل و نقل جاده‌ای (IRU) چیست ؟ ( IRU – INTERNATIONAL ROAD TRANSPORT UNION) در ۲۳ مارس ۱۹۴۸ در ژنو تأسیس شد. این اتحادیه توسط شورای اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل و شورای اروپا به عنوان مشاور سازمان های مذکور برگزیده شد. با وجود اینکه اتحادیه بین المللی حمل و نقل جاده ای (
بالا